wybierz kategorie postów

2018-04-10

Jakie warunki muszę spełnić aby wynająć samochód dostawczy/osobowy? Wynajem auta warunki

Jakie warunki muszę spełnić aby wynająć samochód dostawczy/osobowy? Wynajem auta warunki
Jakie warunki muszę spełnić aby wynająć samochód dostawczy/osobowy? Wynajem auta warunki
Wynajem samochodów

Wynajęcie samochodu jest bardzo wygodne. Są jednak pewne aspekty, na które musisz zwrócić uwagę. Istnieją bowiem warunki, które musisz spełnić, by móc taki pojazd otrzymać. Jak dokładnie się prezentują i co zrobić, by móc wypożyczyć samochód? Jakie są warunki na wynajem samochodu dostawczego? Jak prezentują się warunki na wynajem samochodu osobowego?Odpowiadamy na pytania!


Pytań jest znacznie więcej. Generalnie wypożyczanie pojazdu nie jest czymś specjalnie skomplikowanym, niemniej jednak musisz spełnić pewne założenia. Warunki na wynajem samochodu dostawczego oraz warunki na wynajem samochodu osobowego są dosyć podobne.


Pamiętaj, że samochód możesz otrzymać od firmy FatCar. To polska firma, która posiada niski próg wymogów wypożyczenia. Dodatkowo znajdziesz tam naprawdę duży wybór pojazdów, stąd na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Wynajem auta warunki. Wymagana firma?


Właściwie żadna firma nie ma takich wymogów. Nie musisz więc posiadać swojej własnej działalności gospodarczej. Dzięki temu dostęp do auta możesz otrzymać całkowicie bezproblemowo.


W FatCar również wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, stąd wypożyczyć samochód może osoba bez firmy.

Warunki na wynajem samochodu. W jakim wieku powinieneś być?


Ta kwestia zależy od wypożyczalni, z której usług zdecydujesz się skorzystać. Najczęściej jest to 21 lat, ale zdarzają się firmy, które wymagają nawet 23 lub 25 lat. Staraj się zwracać na to uwagę, by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.


Jeśli chcesz otrzymać samochód od FatCar, to musisz posiadać jedyne 21 lat.


Wynajem auta osobowego i dostawczego - warunki. Od kiedy prawo jazdy?


Tą kwestie również ustala wypożyczalnia. Niektóre wprowadzają różne okresy czasu posiadania prawa jazdy, zależnie od jakości i ekskluzywności wypożyczonego pojazdu. Jeśli jednak wyrobiłeś swoje prawo jazdy 2 tygodnie temu, to możesz mieć problem ze znalezieniem chętnego. Nierzadko firmy wymagają nawet 2 letniego doświadczenia za kółkiem. Jak więc widzisz, warunki na wynajem samochodu dostawczego oraz warunki na wynajem samochodu osobowego, są często zmienne.


W przypadku FatCar jest to jedynie rok czasu. Dzięki temu możesz otrzymać samochód nawet, jeśli jesteś młodym kierowcą.


Jakie dokumenty muszę posiadać?


Wystarczą tylko dwa. Jakie?


Wynajem auta dostawczego warunki / wynajem auta osobowego warunki. Potrzebujesz:

  • Dowodu osobistego lub paszportu,

  • Ważnego prawa jazdy


Muszę wpłacać kaucję?


Tak, kaucja jest zawsze wymagana. Jest to gwarancja dla wypożyczalni, która zapewnia jej zwrot kosztów w przypadku wypadku, bądź uszkodzeń pojazdu.


W FatCar zwracamy kaucję natychmiastowo podczas oddania przez Ciebie pojazdu. Nie musisz na nic czekać.

Co jeszcze?


Jeśli chodzi o wypożyczenie pojazdu, to wiesz już wszystko. Jest jednak jeszcze kilka kwestii, nad którymi możesz się zastanawiać. Postaramy się je wyjaśnić.Jak mogę zapłacić?


Masz najczęściej kilka dróg zapłaty. Najpopularniejszą jest gotówka i karta płatnicza. Niektóre z wypożyczalni akceptują również przelewy na określone konto bankowe. Wszystkie z tych metod płatności akceptuje FatCar.


Co jeśli rozbiję samochód?


Wszystko zależy od tego, czy będziesz sprawdzą, czy poszkodowanym. Jesteśmy wyrozumiali i rozumiemy, że nie zawsze jest to Twoja wina.Przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł na ten temat.

Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje na temat

wypożyczania samochodu z OC sprawcy.
Jak zarezerwować?


Odpowiedź jest prosta - skontaktować się z wypożyczalnią. Zwróć jednak uwagę na możliwości rezerwacji. Są szybsze i dłuższe metody załatwienia wszystkich formalności. Niektóre firmy, takie jak FatCar, posiadają internetowy system rezerwacji, który pozwoli Ci zorganizować swój pojazd wyłącznie z wykorzystaniem komputera lub nawet smartfona i Internetu.


Samochód na zagranicę?


Istnieje możliwość korzystania z pojazdu poza granicami Polski. Nie zawsze, ale większość wypożyczalni, po wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu o tym fakcie, zgadza się na taki ruch.Zarób pieniądze na samochodzie!


Wiesz, że możesz zarabiać pieniądze wyłącznie z wykorzystaniem samochodu i aplikacji mobilnej? Jak możesz to zrobić? Wystarczy dołączenie do międzynarodowej korporacji - Ubera. Pozwoli Ci ona wygenerować szybki i łatwy zysk.Dowiedz się więcej o Uberze!Możesz zostać kierowcą Ubera właśnie w tej chwili!