wybierz kategorie postów

2018-02-06

Jakie wybrać auto do ślubu?

Jakie wybrać auto do ślubu?
Jakie wybrać auto do ślubu?
Wynajem samochodów

Uroczystość ślubna to wyjątkowy dzień. Jednym z istotnych elementów jest odpowiedni samochód do ślubu, którym dotrzesz do kościoła. Nowoczesne auto na wesele, czy może bardziej tradycyjne i zabytkowe? Pojazdów, na które możesz się zdecydować, jest wiele. Czym kierować się podczas selekcji? Jak sprawić, by ten dzień był jedyny w swoim rodzaju? Jakie są samochody do ślubu? Jak wybrać auto do ślubu?Samochody do ślubu - wizytówka uroczystości


Data ślubu ustalona, goście zaproszeni, miejsce wybrane, menu gotowe. Pozostał jeszcze jeden, niesamowicie ważny element - samochód do ślubu. Wybór pojazdów jest tak ogromny, że większość osób ma problem ze zdecydowaniem się na jeden wóz. Auto na wesele jest niejako wizytówką naszej uroczystości. Zanim uczestnicy uroczystości zobaczą Twoją suknie, najpierw zauważą samochód do ślubu, którym dotarliście pod kościół.


Samochód do ślubu. Czym się kierować?


Przede wszystkim swoim gustem. Wybór z całą pewnością nie będzie łatwy. Weź pod uwagę przede wszystkim styl ślubu i wesela. Jeśli jest ono tworzone w estetyce barokowej, to bardzo dobrym wyjściem będzie kareta z koniem, ewentualnie zabytkowe auto do ślubu. Twój pojazd musi pasować do konwencji całości uroczystości i współgrać z innymi elementami i dodatkami. Warto też o zdanie zapytać rodziców, którzy pomogą nam dokonać wyboru.


Samochód do ślubu. Nowocześnie, czy zabytkowo?


Nowoczesny samochód na wesele jest najpopularniejszym wyborem. Najlepsze na wesela minimalistyczne, na które decyduje się większość osób. Są to pojazdy, które budzą podziw, a jednocześnie wyglądają bardzo elegancko. W porze letniej można zastanowić się nad kabrioletem. Coraz mniej popularne, ale jednocześnie nadal wybierane, są limuzyny. Większość nowożeńców rezygnuje z nich, ponieważ nowoczesne auta są wystarczająco gustowne, by nie dopłacać do limuzyny.


Samochód do ślubu może mieć dowolną markę - jej wybór nie jest specjalnie istotny. Zależy raczej od własnych upodobań.


Bardzo oryginalnym, a jednocześnie często wybieranym samochodem, jest klasyczne, zabytkowe auto do ślubu. Pojazdy takie wyjątkowo dobrze wyglądają na fotografiach i są doskonałą pamiątką i dopełnieniem tego cudownego dnia. Taki samochód do ślubu nie będzie dobrym pomysłem, jeśli styl Twojego wesela nie odpowiada stylowi zabytkowego auta. Wtedy może to wyglądać zwyczajnie dziwnie i przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Mimo wszystko klasyczny Rolls Royce posiada w sobie tyle magii, że przejażdżka nim to zawsze coś wyjątkowego.


Istnieją także do wynajęcia polskie, zabytkowe samochody do ślubu, takie jak Syrenka, czy Warszawa.Samochód do ślubu. Coś oryginalnego? Dorożka i kareta z końmi.


Idealny wybór na bajkowe wesele i magiczny ślub. Mimo niesamowitych walorów estetycznych, które zachwycą absolutnie każdego, bryczki mają także oczywiście wady. Główną jest cena, która jest znacznie wyższa niż przy czterokołowcach. Dodatkowo możesz mieć problem z przemieszczaniem się dorożką na dalszych odległościach. W większości przypadków taki środek transportu wykorzystywany jest podczas organizowania ślubu w jakimś niezwykłym miejscu, na przykład w zamku lub w dworku. Jeśli zdecydowałeś się na nowoczesną uroczystość, to samochód do ślubu może być lepszym pomysłem.


Samochód do ślubu. Kolor jest istotny?


Nie, wybór koloru jest rzeczą całkowicie subiektywną - w końcu podobają nam się różne barwy. Najbardziej polecamy jednak klasyczne - czerń lub biel. Coraz częściej występują również srebrne auta. Takie auto do ślubu prezentuje się elegancko, a jednocześnie przyciągają oko. Wybór koloru lakieru samochodu warto też dobrać względem barw kwiatów, które zostaną na nim umieszczone.Auto do ślubu. Ile zapłacisz?


W branży ślubnej istnieją 2 główne typy zapłaty za usługę:

  • Samochód na wesele za każdą godzinę (zwykle minimum 3 godziny),

  • Samochód na wesele za pełne wypożyczenie pojazdu (płacisz stałą stawkę, bez ograniczeń czasowych).


Opcja pierwsza przeznaczona jest dla osób, które nie planują zabawy weselnej i zamierzają dostać się jedynie do kościoła na ślub. Możliwość druga natomiast przyda nam się, gdy cała uroczystość dzieje się z dala od miejsca wypożyczenia pojazdu, a w przypadku, gdy zdecydujemy się dodatkowo na wesele, jest właściwie opcją niezbędną.


Samochody do ślubu. Koszta.


Jak prezentuje się dokładny cennik? Ten oczywiście zależy od firmy, z której usług zdecydujemy się skorzystać. Największy wpływ na koszt ma jednak pojazd, którym będziemy zainteresowani. Oczywistym jest, że za karetę z końmi lub dorożkę, zapłacisz więcej, niż za auto do ślubu.


Zdarza się, że w rachunek za wypożyczenie wliczony jest szampan lub mały poczęstunek, a także specjalna tablica rejestracyjna z napisem “Wedding” lub podobnym tematycznie. Nie zapominaj też negocjować cen ze sprzedawcą, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze.
Auto do ślubu. Skąd wziąć niezawodny samochód?


Istnieje wiele firm oferujących usługę wynajmu pojazdu na ślub i wesele. Jednak nie wszystkim z nich można zaufać. Zupełnie zrozumiałe jest, że chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa. Nie pozwól zepsuć sobie najcudowniejszego dnia w Twoim życiu. Skorzystaj z usług firmy, która obsłużyła już wielu nowożeńców, jednocześnie do każdej pary podchodząc indywidualnie.


FatCar to przyjazna klientom wypożyczania samochodów ślubnych działająca na terenie Poznania i okolic. Sprawimy, że Twój ślub przebiegnie bez żadnych problemów i zmartwień. Posiadamy w swojej ofercie kilka różnych pojazdów. Jak dokładnie się one prezentują?

Auto do ślubu. Podsumowanie


Wiesz już wszystko na temat samochodów ślubnych. Samochód na wesele lub auto na ślub to ciężka decyzja, ale wierzymy, że poradzisz sobie z wyborem. Cena za wypożyczenie jest często cechą ograniczającą, lecz pamiętaj, że to Twój wyjątkowy dzień. Warto w nim spełniać swoje marzenia i realizować uroczystość tak, jak wcześniej ją sobie wyobrażałeś. Pozwoli Ci to zapamiętać ten dzień do końca życia. Udanego ślubu i szczęścia w przyszłym, wspólnym życiu!

Potrzebne pieniądze na ślub?


Ślub to nie lada wydatek. Samochód na wesele to dopiero początek - wynajęcie sali, suknia, kwiaty. To wszystko sprowadza się do bardzo wysokiej kwoty rachunku końcowego. Prawdopodobnie więc przydadzą Ci się środki do powiększenia swojego domowego budżetu.


Możesz śmiało skorzystać z pomocy Ubera. Wystarczy własne auto - tylko tego potrzebujesz do oferowania przejazdów swoim przyszłym klientom. Jak w praktyce zdobywa się pieniądze na Uberze i co zrobić, by zostać zatrudnionym?Dowiedz się więcej o Uberze!Możesz zostać kierowcą Ubera właśnie w tej chwili!